Telefonas - +370 37 377622

El. paštas - rastine@zvangutis.lt

GERBIAMI TĖVELIAI,

Šis laikotarpis, tai didelių iššūkių metas mums visiems. Kreipiamės į Jus,

siekdami bendrų susitarimų dėl vaikų vedimo į darželį nuo 2020 metų gegužės 18 d.

 

Informacija  apie  įstaigos darbo tvarkos pasikeitimus:

Įstaiga nuo 2020 metų gegužės 18 d. dirbs nuo 7:30 iki 18:00 val. (prailgintų grupių nebus).

Nerekomenduojama vesti:

  • Vaikų, kurie turi lėtinių ligų Sveikatos apsaugos ministro 2020 metų kovo 23 d. įsakyme V-483 numatytame apraše;
  • Vaikų, kurie gyvena kartu su asmenimis, priskirtais rizikos grupėms (60 metų ir vyresniais arba sergančiais lėtinėmis ligomis, nurodytomis tame pačiame apraše).

Nepriimsime:

  • Vaikų, kurių kūno temperatūra atvykimo metu bus aukštesnė nei 37,3 arba turės išorinių ligos požymių (pasunkėjęs kvėpavimas, sloga, čiaudulys, kosulys).

Vykdant vaikų priėmimą bus laikomasi tokios tvarkos:

  • Vaikus lydintys asmenys turi turėti veidą ir nosį dengiančias priemones.
  • Priėmimas bus vykdomas tik per pagrindinį įėjimą (nuo Šarkuvos g.). Vaikus pasitiks paskirti įstaigos darbuotojai, dėvintys apsaugos priemones, todėl labai prašome paaiškinti vaikams iš anksto šią procedūrą, kad vaikui nesukelti didelio streso. Darbuotojai dėvės veido apsauginę kaukę. Vienas iš darbuotojų bekontakčiu termometru matuos vaikams temperatūrą, kitas darbuotojas pateiks, vaiką atvedusiam asmeniui,klausimus apie  vaiko savijautą ir atliks įrašą registracijos žurnale. Įrašą registracijos žurnale, vaiką atvedęs asmuo, patvirtins savo parašu (būtina turėti savo rašiklį). Po to vaikas bus palydėtas į grupę.  Susidarius didesniam atėjusių žmonių  srautui,  prašoma laikytis saugaus atstumo.
  • Atėjus pasiimti vaiką iš įstaigos (vaikui esant grupėje) privalėsite prie įėjimo į darželį (tambūre) paskambinti grupės telefonu ir vaikas bus palydėtas iki atėjusio jį pasiimti asmens. Vaikui esant lauke galėsite jį pasiimti iš grupės aikštelės.
  • Pirmą dieną atvykus į įstaigą turėti užpildytą ir pasirašytą Deklaraciją apie vaiko sveikatos būklę. Neturintiems galimybės deklaraciją atsispausdinti namuose, bus suteikta galimybė ją užpildyti vietoje (turėti savo rašiklį).
  • Ugdymo proceso metu išryškėjus bent menkiausiems vaiko sveikatos negalavimams Jūs būsite informuoti ir turėsite skubiai paimti vaiką iš įstaigos.
  • Prie  įėjimo į įstaigos tambūrą bus pakabintos dezinfekcinės priemonės. Prašome jomis naudotis.

DOKUMENTAS, REGLAMENTUOJANTIS ĮSTAIGOS DARBĄ NUO 2020 M. GEGUŽĖS 18 D. (sprendimas V-1116)

Kauno lopšelio-darželio „Žvangutis” vaikų ugdymo organizavimo tvarkos aprašas

Apmokėjimo tvarka už darželį, kol Lietuvoje nebus atšauktas karantinas – nesikeičia. Vaikui, nelankančiam įstaigos, atlyginimas už darželį nebus skaičiuojamas, pritaikant Mokėjimo tvarkos aprašo T-545 10.8 punktą (prašymo tėvams pristatyti nereikės).

Labai tikimės Jūsų supratimo ir bendrų susitarimų. Esant pasikeitimams Jūs būsite operatyviai informuojami.

Administracija