Meniu Uždaryti

Edukacinė veikla apie sveikatą.

Priešmokyklinėje “Drugelių” grupėje vyko edukacinė veikla apie sveikatą. Grupės ugdytinių: Dovydo ir Modesto mama vaikams pasakojo, kad kiekvienas žmogus turi rūpintis savo sveikata, o sunegalavus kreiptis pas gydytojus ir atlikti tyrimus. Mama pristatė medicininį aparatą, kuriuo atliekamas magnetinio rezonanso tyrimas. Vaikai susidomėję klausėsi ir aktyviai įsitraukė į vaidmeninį žaidimą “Poliklinika”: vieni  imitavo gydytojų veiklą, kiti tapo pacientais, aptarė jų susirgimus ir galimus gydymo būdus. Veiklų metu vaikai plėtojo pažintinius, patirtinius,  sveikatos saugojimo, kūrybinius, socialinius gebėjimus.

Skip to content