Muzika-tai vaikystės džiaugsmas, nuoširdžiausios emocijos ir širdis jungianti kalba. Kai kartu dainuoja vaikai, juos lydintys mokytojai ir tėvai, gimsta ypatinga bendrystė, kupina šilumos, kūrybos ir gerumo. Gegužės 20 dienos vakarą muzikos mokytoja Renata su priešmokyklinės “Šarkiukų” grupės ugdytinių ansambliu ir ugdytiniais iš dar 20-ties Kauno ikimokyklinių įstaigų, Raudondvario kultūros centro salėje, susibūrė į bendrą chorą pasidžiaugti muzika, o didžiulis tėvelių būrys – mažųjų talentais ir gražiomis akimirkomis, kurios pripildė visų širdis džiaugsmo ir šviesos.
